Przedszkole Suchy Las

Piraciki Logotyp

PRYWATNE PRZEDSZKOLE PIRACIKI

Dzieciństwo pełne przygód – od 2000 roku!

Każdego roku z naszego portu wypływają dziesiątki szczęśliwych absolwentów, którzy zawsze z radością powracają w nasze pirackie progi. Zajęcia prowadzimy w przestronnych i jasnych salach, a budynek przedszkola otoczony jest zielenią, wśród której znajdują się dwa wyjątkowe place zabaw. Dzieci korzystają również z położonych w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zieleni.

Nasz autorski program “Podróże Piracików” ma na celu pobudzać kreatywność i ciekawość świata u naszych małych adeptów. Podczas ciekawych zajęć na naszym pokładzie małe Piraciki poszerzają swoje horyzonty oraz rozwijają pasje i umiejętności w swoim własnym tempie.

W naszym przedszkolu panuje wyjątkowa atmosfera przygody, podczas której dzieci poznają zarówno najbliższe otoczenie jak i inne części świata – zróżnicowane pod względem geograficznym, przyrodniczym i kulturowym.

Przedszkole Małych Odkrywców!

Przedszkole Małych Odkrywców

W Prywatnym Przedszkolu Piraciki obok “standardowej” działalności zawsze staramy się rozwijać w dzieciach zainteresowania krajoznawczo – podróżnicze. W tym celu zapraszamy do przedszkola ciekawych podróżników oraz organizujemy interesujące wycieczki. Zawsze z radością wysłuchujemy opowiadań rodziców lub dziadków, którzy poznali interesujące zakątki świata. Spotkania te wzbogacamy oglądaniem filmów podróżniczych oraz odwiedzaniem wystaw. Ślady tej działalności znajdziecie Państwo w wystroju naszego przedszkola.

Aby w przyszłości nasze Małe Piraciki mogły samodzielne podróżować prowadzimy każdego dnia zajęcia z języka angielskiego – Sing & Play Day By Day.

Ponieważ liczba dzieci w naszym przedszkolu jest ograniczona, łatwiej jest utrzymać ciepłą, rodzinną atmosferę oraz monitorować prawidłowy rozwój Państwa dzieci. Program poszerzamy również o Państwa sugestie oraz dostosowujemy pod indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Zdjęcia przedszkola Piraciki

Poniżej znajdziecie Państwo kilka zdjęć naszego przedszkola.
Więcej zdjęć umieściliśmy w galerii!

 • MIŚ TEDDY EDDIE U PIRACIKÓW

  MIŚ TEDDY EDDIE U PIRACIKÓW

  W poniedziałek 6 czerwca 2016 u Piracików pojawił się sympatyczny miś TEDDY EDDIE w towarzystwie pana Michała Mączyńskiego z WISDOM ACADEMY /www.wisdomacademy.pl/ . Goście zaprezentowali przedstawienie edukacyjne z cyklu "Eddie's show", pod hasłem "A sound mind in a soul body !, czyli "W zdrowym ciele, zdrowych duch!". Przedstawienie uczy dzieci zarówno języka angielskiego, jak i zdrowego stylu życia . Piraciki towarzyszyły Pluszakowi podczas wizyty u lekarza, razem z nim się gimnastykowały recytując wierszyk po angielsku: „STAND UP, TOUCH YOUR TOES, STAND ON ONE LEG, CLAP YOUR HANDS, JUMP” oraz wspólnie z misiem bawili się w angielskie zgadywanki. Na zakończenie każde dziecko otrzymało od TEDDY EDDIEGO planszową grę edukacyjną, dzięki której będą mogły utrwalać sobie angielskie słówka i uczyć się jak dbać o zdrowie. Zobacz więcej...
 • Piraciki w Kraju Kwitnącej Wiśni.

  Piraciki w Kraju Kwitnącej Wiśni.

  Mali Odkrywcy i Wilki Morskie w listopadzie wyruszyli do kraju Kwitnącej Wiśni, czyli Japonii. Podczas zajęć poznali trudne nazwy japońskich wysp, dowiedzieli się jak wyglądają ludzie, którzy tam mieszkają, poznali ich zwyczaje, a także narodowy sport -sumo, próbowali nawet sami "powalczyć na macie". Zobacz więcej...
 • W przedszkolu Piraciki Poznajemy świat!

  W przedszkolu Piraciki Poznajemy świat!

  Dzieciństwo Pełne Przygód? Nasze Małe Piraciątka nigdy nie narzekają na nudę! Przed nami ocean przygód, który poszerzy horyzonty i rozwinie talenty każdego Maluszka! Zobacz więcej...

Opinie rodziców

 • Pragnę podziękować nauczycielkom zajmującym się moimi dziećmi i wszystkim pracownikom przedszkola "Piraciki". Chcę zwrócić uwagę na tworzenie warunków bezpieczeństwa psychicznego i fizycznego dla moich dzieci oraz na wspaniałą współpracę ze mną i moim mężem, która oparta jest na pełnym i rzetelnym przekazie informacji. W przedszkolu utworzone są wspaniałe warunki zewnętrzne dla podmiotowego rozwoju każdego z dzieci poprzez realizację różnorodnych zajęć. Moje dzieci bardzo lubią chodzić do przedszkola, każdy dzień jest dla nich wyjątkowy ze względu na bogaty program zajęć dodatkowych oraz fakt, że każdy dzień spędzony w "Piracikach" okazuje się być wielką przygodą.

  Mama Marianki i Gucia
 • Mój Synek uczęszcza od września do przedszkola Piraciki i mogę ze spokojnym sumieniem polecić je wszystkim rodzicom. W pierwszej kolejności urzekły mnie przestronne i jasne sale oraz dwa duże place zabaw położone wśród zieleni. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera. Ciocie są uśmiechnięte, widać, że w pracy towarzyszy im pasja oraz mają niesamowite podejście do dzieci, co ważne indywidualnie podchodzą do potrzeb dziecka. Przyznam, że sama korzystam z dobrych rad Pani Wychowawczyni. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że Synek po dłuższej nieobecności w przedszkolu porządnie wytulił i wycałował Wychowawczynię. Jestem zadowolona w codziennego angielskiego, zajęć artystycznych oraz oferowanych zajęć dodatkowych, dla każdego Maluszka coś ciekawgo.

  Mama Danielka
 • Kto z nas będąc dzieckiem nie marzył o egzotycznych wyprawach po ciepłych morzach w poszukiwaniu skarbów ukrytych gdzieś pod palmami piaszczystych wysp. Najlepiej jeszcze w otoczeniu innych pirackich kompanów. No właśnie… Teraz plany tych egotycznych wypraw realizują nasze dzieci. Nie robią tego same, robią to wspólnie z grupą równie wesołych, ciekawych świata rówieśników pod okiem doświadczonych Wilków Morskich, o przepraszam, Wychowawczyń. Przedszkole „Piraciki” to z pewnością miejsce gdzie dzieci w sposób bardzo aktywny rozwijają wyobraźnię, poznają świat ten bliski oraz tez dla nich zupełnie egzotyczny. Wiele spotkań z ciekawymi osobami, wycieczki do różnych miejsc to tylko niektóre elementy, które świadczą o aktywnym podejściu do rozwoju młodych ludzi. Ogromnym atutem jest również praca dzieci przygotowująca ich do szkoły. Pierwsze cyfry, pierwsze litery, pierwsze zadania. Wszystko to sprawia, że każdy dzień w „Piracikach” jest bardzo aktywny i pełen nowych informacji. Z mojej perspektywy bardzo ważny jest również bieżący kontakt z Wychowawcą grupy. Wiem, że dzieci są pod dobrą opieką, a ja w każdej chwili mogę liczyć, że dziecko otrzyma odpowiednie wsparcie.

  Tata Mikołaja
 • W "naszym" przedszkolu Piraciki panuje iście rodzinna atmosfera. Panie, a mianowicie "Ciocie" zawsze chętnie pomagają nam rodzicom w wychowaniu pociech. Kontakt mamy z nimi także poza godzinami pracy. Wszyscy są mili i uśmiechnięci. Znam dużo przedszkoli z racji ilości dzieci, które posiadam i jest to miejsce, w którym z czystym sumieniem i bez stresu zostawiam swoje pociechy. Moje dzieci, tak jak cała nasza rodzina, uwielbiają to miejsce. Super pedagodzy, świetne i miłe panie zawsze chętne do pomocy. Śliczne placyki zabaw i sale, świetne spektakle i zabawy rodzinne oraz codzienna przygoda z językiem angielskim. Po prostu nasz drugi dom!

  Mama Marysi